Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,099 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sport zbulon: “Kemi lajme teper te keqija per Marcelo Brozovic: sipas doktoreve do te mungoje per te pakten…”

Sky Sport zbulon: “Kemi lajme teper te keqija per Marcelo Brozovic: sipas doktoreve do te mungoje per te pakten…”
Inter Club Staff

Me sa duket, ajo qe i frikesoheshin te gjithe te stafi mjekesor i Interit ka ndodhur: demtimi i Brozovic eshte me i rende nga sa dukej. 

Dicka te tille e ka treguar pak me pare Sky Sport, e cila ka shkruar per te rejat e fundit nga shtepia Inter per kroatin.

“Ne pamje te pare, eshte pare si nje demtim qe do e lere kroatin te pakten 21 dite, por me sa duket, mungesa do te jete me e gjate se kaq”.

“Pasi kane ardhur pergjigjet e kontrolleve te para, tashme mjeket e Interit nuk kane asnje dyshim per mungesen e tij”.

“Ai do te jete jashte kauze tek Inter per te pakten gjashte jave, duke humbur keshtu te pakten shtate ndeshje ne total”.

“Inter i Inzaghit nese gjithcka do te konfirmohej edhe nga vete rekuperimi i Brozovic, do te luante pa kroatin keto ndeshje.”

“Ato jane: Roma, Barcellona, Sassuolo, Barcellona, Salernitana, Fiorentina dhe Viktoria Plzen (edhe pse do te provohet te rikthehet pikerisht te kjo ndeshje…).”

“Eshte nje faze shume delikate per Interin por edhe nje faze teper delikate per te ardhmen e Inzaghit sepse ne keto gjashte ndeshje mund te vendosen shume gjera ne lidhje me sezonin e Interit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.