Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,406 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sports – Inter pas Payet, por cmimi eshte nje problem. Manchester United provon sulmin

Sky Sports – Inter pas Payet, por cmimi eshte nje problem. Manchester United provon sulmin
Bujar Berishaj

Manchester United vazhdon te kerkoj emra te medhenje per t’i vene nen dispozicionin e Mourinhos, dhe pas Ibrahimovic e me shume mundesi eshte Pogba, Red Devils do te provojne edhe per Dimitri Payet.

Mediat ne ishull, konkretisht Sky Sports, bejne te ditur qe United ka nje konkurrent italian ne garen per francezin e West Ham United. Ne te vertete Interi, qe megjithate duket se eshte frenuar nga kerkesa e larte per 29-vjecarin: plote 60 milione euro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.