Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 23, 2020

Scroll to top

Top

1,202 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Stervitjet: seanca me intensive dhe me specifike. Mancini deshiron…

SKY – Stervitjet: seanca me intensive dhe me specifike. Mancini deshiron…
Bujar Berishaj

Mancini nuk e ka ndermend te heq dore nga objektivi i sezonit dhe e ka thene kete pa vene terme per kamerat dhe djemte e tij.

Ashtu sic sbulon SkySport24, ne keto dite tekniku zikalter po karikon lojtaret e tij dhe po thekson rendesine e marrjes se 3 pikeve kunder Lazios, qe te dielen mbrema vjen ne San Siro. Per kete ai eshte duke zhvilluar sterivtje me intensive dhe specifike.

Me ”biancocelestet” do te kerkohet te rritet niveli teknik i skuadres edhe fal rekuperimit te Hernanes qe per shkak te nje lendimi, prej ardhjes se teknikut te ri, ka koleksionuar vetem 22 minuta ne kampionat dhe nje ore ne Evrope. Nese do te jete mire atehere do te luaj ai ne vend te Guarin si titullar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.