Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

813 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Suning-Inter: Mancini i qete sa i perket tratatives

Bujar Berishaj

Ne kundershtim me ate qe thuhej nga disa organe te informimit, sipas te cilave Roberto Mancini nuk ka ditur asgje dhe i eshte mbajtur fshehte tratativa per blerjen e shumices se Interit nga Suning GroupSky Sport informon qe ne realitet tekniku zikalter eshte informuar per tratativen drejperdrejt nga dirigjentet zikalter, me te cilet ka pasur nje takim te gjate.

Drejtuesit e larte zikalter e kane njoftuar ate per te gjitha zhvillimet e kesaj ceshtje, sa qe Mancini, pas nje konfuzioni te vogel ne fillim, ka dalur i qete sa i perket tratatives. Sidomos pasi qe ka kuptuar qe mund te kete akoma si referen kryesor presidentin Erick Thohir.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.