Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

738 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Takim Branca-Moratti. Ekipi, dy rinovime, blerjet dhe sulmuesi…

Sky – Takim Branca-Moratti. Ekipi, dy rinovime, blerjet dhe sulmuesi…
Xhorxh Gellci

Direkt nga Sky Sport 24, Matteo Barzaghi komunikon per nje takim ne zyrat e Interit mes Branca, Ausilio dhe Moratti. Nje takim merkatoje qe ka zgjatur rreth 1 ore, ku eshte folur per skuadren qe do te marre pjese ne pregatitjen verore ne Pinzolo. Sipas Sky, Marco Branca ishte ne Catania vetem per te folur per Matias Silvestre me zv. presidentin Cosrntino. Per kapitullin e blerjeve, prioritetet ngelen ato qe njihen: te ardhurat do shpenzohen per lojtaret e krahut dhe per mesfushorin qe do Mazzarri, ndersa ceshtja e sulmuesit mund te zgjatet shume, ndoshta deri ne gusht, sepse atehere do te bien edhe cmimet. Duke pritur rastet qe do ofroje merkatoja…

Ndersa ne 48 oret e ardhshme do te behen zyrtare rinovimet e Walter Samuel dhe Javier Zanetti. Gjithcka gati per nje rinovim 1 vjetor per te dy argjentinasit, qe do te vazhdojne te jene zikalter!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.