Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

629 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Takim mes Inter dhe Chievo per Zukanovic

Bujar Berishaj

Vazhdon akoma situata lidhur me mbrojtesin e ri te majte te Interit per sezonin e ardhshem.

Sic raporton Sky Sport zgjedhja e pare eshte boshnjaku Ervin Zukanovic per te cilin duhet te kete nje takim mes drejtoreve sportiv ne ditet e ardhshme per te mposhtur konkurrencen e Fiorentinas. Nese rast se nuk arrihet akordi per 28 vjecarin, do te mendohet per Siqueira qe per momentin nuk eshte asgje me shume se nje hipoteze duke pare qe boshnjaku i Chievo eshte favoriti numer nje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.