Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,864 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Tani mjafton vetem 1 sakrifikim: Brozovic!

  • On 07/06/2016, 13:46

Giungono e konfirmon nga studiot e SkySport se per merkaton e Interit, do te mjaftoje vetem 1 sakrifice. Nese deri para disa javesh flitej per disa lojtare Big qe do te sakrifikoheshin per FFP, tani situata ka ndryshuar. Arkat zikalter mund te mbushen me shitjen e Marcelo Brozovic, dhe nuk do kete nevoje per te tjere te sakrifikuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.