Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,279 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Te gjithe ne Appiano: klubi ka therritur urgjentisht ne mbledhje Icardin & Wanden? Ja te rejat e fundit!

Sky – Te gjithe ne Appiano: klubi ka therritur urgjentisht ne mbledhje Icardin & Wanden? Ja te rejat e fundit!
Inter Club Staff

Nuk ka pasur kohe as per te festuar fitoren ndaj Lecces ne debutimin e djeshem ne kampionat. 

Interi ka filluar te punoje fuqishem dhe ne menyre te shpejte per te mbyllur tratativat e fundit dhe gjerat qe po mbajne pezull ambjentin zikalter.

Keshtu, ka disa situata ne merkato qe duan qe te shpejtohen pak sepse po afrohet fundi i merkatos por ka edhe nje ceshtje teper te rendesishme ne ambjentin zikalter.

Behet fjale per Mauro Icardin, ish-kapitenin e Interit qe eshte jashte projektit te Interit dhe nuk po pranon te largohet.

Ashtu si eshte lajmeruar sot edhe me heret, ne diten e sotme flitej se do te kishte nje takim me Wanda Naren, gruan-agjente te lojtarit si dhe vete lojtarin argjentinas.

Kjo ka qene nje mbledhje e kerkuar ne menyre urgjente nga Steven Zhang dhe Beppe Marotta qe jane shtangur nga fjalet e Wandes ne emisionin sportiv Tiki-Taka.

Sipas Sky Sport, ne keto momente ne Appiano Gentile ndodhet Beppe Marotta, Steven Zhang, Ausilio dhe Zanetti. Nderkohe edhe Icardi ndodhet aty por nuk dihet nese Wanda Nara ka mberritur ose jo.

Pritet qe ne keto minuta te dalin ne pah te reja rreth ketij takimi, por mendohet se ka qene nje takim per te qartesuar pozicionin e Interit dhe per ti kerkuar Icardit per here te fundit te largohet sepse tek Interi per te nuk ka me vend. Nese ai qendron, do te kaloje nje sezon te tere ne tribune.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.