Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2020

Scroll to top

Top

2,228 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Temat e prekura ne Asamble: te ardhura rekord, shpirti italian i skuadres dhe puna e madhe e Contes

Sky – Temat e prekura ne Asamble: te ardhura rekord, shpirti italian i skuadres dhe puna e madhe e Contes
Inter Club Staff

Dalin ne pah gjerat e para nga Asambleja e Ortakeve te Fc Internazionale ne Palazzo Parigi, te treguara nga Sky Sport.

Gjate fjales se tij, Alessandro Antonello ka nenvizuar se si ai i 30 qershorit 2019 eshte rekordi i Interit per sa i perket te ardhurave ne te gjithe historine e klubit me shifren e kapur prej 415 milione euro.

Gjate asamblese ka nderhyre edhe Steven Zhang dhe CEO Beppe Marotta te cilet kane nenvizuar punen e mire te Antonio Contes qe po ecen em ritme te larta dhe kane theksuar edhe shpirtin italian qe po krijohet tek Interi.

Klima ne nivel drejtues eshte pare mjaft e mire dhe pas pak drejtuesit i jane pergjigjur edhe pyetjeve te gazetareve prezent.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.