Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,998 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Thohir eshte i bindur: do te bej nje sforco per Shaqirin. Ja oferta. Podolski…

SKY – Thohir eshte i bindur: do te bej nje sforco per Shaqirin. Ja oferta. Podolski…
Bujar Berishaj

Presidenti Thohir eshte i bindur: Xherdan Shaqiri mund te jete perforcimi i duhur per t’i dhuruar Roberto Mancinit.

Keshtu tregojne nga SkySport24 duke shpjeguar se presidenti i Interit duket se deshiron te bej nje sforco per te kenaqur teknikun: dirigjentet zikalter jane duke provuar te mundin konkurrencen e Juventus dhe Liverpool me nje huazim me te drejte blerje per 15 milion. Shoqeria bardhekalter eshte ndalur tek shifra e 13 milioneve per blerjen pas huazimit me bonuese te lidhura sa i perket objektivave te skuadres dhe lojtarit.

Po punohet per ta sjellur ne Milano sulmuesit e krahut qe ka kerkuar Mancini dhe nuk perjashtohet ardhja e Podolskit: lojtari edhe sot nuk ka qene as ne banken rezerve per Arsenalin per nje problem te vogel te karakterit fizik, por me siguri eshte ne listen e lojtarve qe do te largohen te Wenger.

Sulmuesi gjerman ka mohuar thyerjen totale me klubin londinez: zikalterit po negociojne per nje huazim te thjeshte kurse Gunners nderkohe duan t’i kane parate edhe per gjashte muajt e ardhshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.