Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,341 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Thohir eshte ne Milano, pasdite do jete ne Appiano. Joao Mario favorit ndaj Brozovic…

Sky – Thohir eshte ne Milano, pasdite do jete ne Appiano. Joao Mario favorit ndaj Brozovic…
  • On 25/02/2017, 16:14

Sic raporton Massimiliano Nebuloni, i derguari i Sky ne Appiano Gentile, presidenti i Inter Erick Thohir ka mberritur ne Milano dhe ne pasdite do ndjek nga afer stervitjen e ores 17 ne Appiano Gentile. Tekniku zikalter, do pergatis detajet per ndeshjen e neserme. Ka disa balotazhe per te cilat nuk ka vendosur akoma. Me shume mundesi do konfirmohet mbrojtja me tre, me D’Ambrosion ne qender. Per nje fanelle jane koke me koke Ansaldi e Nagatomo. Ndersa Joao Mario per momentin eshte favorit ndaj Brozovic per rolin e trekuartistit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.