Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

622 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Thohir i kupton veshtiresite e skuadres, por eshte i kenaqur per…

Sky – Thohir i kupton veshtiresite e skuadres, por eshte i kenaqur per…
Inter Club Staff

Silvia Vallini, direkt nga Appiano Gentile, ka folur per Sky Sport 24 per ndeshjen e fundjaves ndermjet Fiorentines dhe Interit qe do te luhet ne oren 20:45 te dielen.

 Ne ate ndeshje do te jete prezent edhe Erick Thohir, per here te pare nje ndeshje ne transferte per te: “Presidenti i Interit eshte i vetedijshem per veshtiresine qe po has Interi ne kete periudhe, por eshte i lumtur per gjithcka cfare eshte bere deri me tani nga tekniku dhe skuadra. Thohir eshte i kenaqur edhe nga Roberto Mancini dhe e ka konfirmuar qe tani per sezonin e ardhshem. Ne qendrimin e tij ne Milano, Erick do te takoje te gjiteh drejtuesit por edhe Massimo Morattin. Natyrisht qe nje takim do te kete edhe me Pirellin per te pare mundesine e futjes se nje sponsori te dyte. Me 25 shkurt mund te mblidhet edhe bordi drejtues i Interit”, ka shpjeguar gazetarja per Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.