Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

2,096 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Thohir ka bllokuar gjithcka: Rinovime te ngrira, lojtaret jane ne provim!

Sky – Thohir ka bllokuar gjithcka: Rinovime te ngrira, lojtaret jane ne provim!
Inter Club Staff

Paraqitjet e lojtareve te Interit nuk do te jene pa asnje pasoje. Erick Thohir ka vendosur te bllokoje te gjitha rinovimet e kontratave. Deshiron te prese dhe te shohe nga paraqitjet se cili do te meritoje rinovimin dhe se cili do te largohet.

Dhe keshtu edhe tratativat per rinovimin e Alvarez, Palacio dhe Guarin jane per momentin te ndalura, ne pritje qe kerkesat e rinovimit te pasqyrohen ne fushe me paraqitje te mira.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.