Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,681 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky: “Thohir po flet me bankat sepse…”

Sky: “Thohir po flet me bankat sepse…”
Inter Club Staff

Perpara disa mintuash, Erick Thohir po fliste me bankat. Sic referon Silvia Vallini per SkySport, Presidenti zikalter po fliste me perfaqesuesit e disa institucioneve te ndryshme bankare, duke pare se nje nga punet e para qe do donte te bente eshte te kete garanci bankare per projektet tek Interi, e ndoshta po flet edhe per financimin e ndonje operacini merkatoje. Nderkohe nuk rezulton te kete takuar Claudio Lotiton, presidentin e Lazios i cili eshte pare ne Milano. Ne zyrat e Interit vazhdon papushim puna e drejtuesve sebashku me Michael Williamson dhe Rinaldo Ghelfi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags