Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

491 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Thohir-Suning te dielen ne Milano?

Sky – Thohir-Suning te dielen ne Milano?
Bujar Berishaj

Nuk eshte akoma e sigurte data e ardhjes se delegacionit te Suning dhe te presidentit Erick Thohir ne Milano.

Sic raporton Sky Sport, zbarkimi ne Itali i stafit udheheqes se klubit zikalter mund te behet te dielen, para ndeshjes me Juventusin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.