Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

1,493 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Thohir tani bind. Politika e pagave terheq lojtaret e medhenj. Emrat jane…

SKY – Thohir tani bind. Politika e pagave terheq lojtaret e medhenj. Emrat jane…
Xhorxh Gellci

Maurizio Compagnoni, per SkySport24 ka folur per projektin e Interit, per emrat qe po flitet ne lidhje me merkaton verore dhe jep mendimin e tij ne lidhje me kete:

Pavaresisht dyshimeve fillestare, Thohir tani po leviz shume mire. Ka ripare parametrat mbi pagat e lojtareve dhe kjo duhej per te terhequr lojtaret me te zote. Shoqeria i ka idete e qarta per te ardhmen, pastaj do te shihet nese do ja dale te arrije te gjitha objektivat qe do vendose. Emrat qe degjoj, me bindin.Sagna eshte lojtar krahu i shkelqyer, ka nje page te pranueshme dhe mund te vije me parameter zero. Pastaj flitet per Dzeko per sulmin dhe nje mesfushor para mbrojtjes. Keto gjera me bejne te mendoj per nje projekt mjaft ambicios. Mes Dzeko, Torres dhe Morata? Spanjolli eshte ai potencialisht me i forte, por prej tre vitesh nuk ja del te gjeje veten, une do te merrja Dzeko qe do te ishte perfekt ose Morata sepse Real Madrid nuk ka ndermend ta mbaje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.