Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,180 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Tratativa Podolski, pesha e Mancinit mund te ndihmoj Ausilion…

Sky – Tratativa Podolski, pesha e Mancinit mund te ndihmoj Ausilion…
Bujar Berishaj

Podolski ka qene i qarte: deshiron te luaj me shume, te kete vazhdimesi dhe do te flas me Arsenalin e Wenger. Lojtari ka kuptuar qe me Mancinin do te kishte me shume mundesi.

“Duke pasur Mancinin ne skuader kur behet fjale per Permier League ka nje peshe dhe mund te favorizoj dirigjentet zikalter”, shpjegojne tek Sky duke iu referuar faktit qe tekniku italian ka fituar ne Angli. Gjithashtu tregohet per nje takim pozitiv mes Ausilios dhe klubit londinez dhe po negociohet per te kuptuar formulen qe do te sjell lojtarin ne Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.