Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,239 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – ‘Tridhembeshi’ qe funksionon, nuk preket. Ne Cagliari rikthehet…

Sky – ‘Tridhembeshi’ qe funksionon, nuk preket. Ne Cagliari rikthehet…
Inter Club Staff

Interi duket se e ka gjetur ‘tridhembeshin’ sulmues titullar dhe nje strukture sulmuese qe funksionon, tregon Sky me ate ne gazetares Vallini.

Palacio, Icardi dhe Shaqiri: keta jane te perzgjedhurit e Mancinit. Rodrigo duket se nuk ka me shume probleme me demtimin sepse dhimbja ne kavilje tashme eshte shnderruar ne thjesht nje shqetesim dhe Palacio eshte rikthyer i domosdoshem.

E keshtu, Icardi, pak i limituar ne Glasgow per shkak te virusit qe kishte, eshte kryegolashenuesi i Interit ne Itali dhe Europe, do te jete nga minuta e pare. Shaqiri do te jete ai qe do te mundohet te shtyje dhe te krijoje: Dribling, gjuajtje, pasime, goditje te lira, korne dhe sa me shume levizje. Guarin eshte i uritur, duket sepse eshte kthyer ne nje lider. Objektivi eshte qe skuadra te mbetet kompakte. Ne Cagliari do te jete edhe Brozovic. E keshtu ‘Tridhembeshi’ qe funksionon, nuk preket.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.