Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

2,178 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Vidic? Cfare kuptimi ka te blesh mbrojtesin me te forte ne bote ne mbrojtjen me 4 dhe pastaj…

Sky – Vidic? Cfare kuptimi ka te blesh mbrojtesin me te forte ne bote ne mbrojtjen me 4 dhe pastaj…
Inter Club Staff

Moment i veshtire per Nemanja Vidic, i cili ka bere disa gabime te renda ne keto jave te para kampionati.

Mbrojtesi Serb nuk po bind aspak por Sky Sport ngre nje pyetje shume te rendesishme te cilen e kane bere edhe shume tifoze javet e kaluara: “Cfare kuptimi ka te blesh nje nga mbrojtesit me te forte ne bote ne 10 vitet e fundit per sistemin me kater mbrojtes dhe me pas ta futesh ne nje sistem me pese mbrojtes ku nuk ka luajtur kurre?”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags