Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

478 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Vidic i vjeter? Thohir nuk ka hequr dore nga projekti i te rinjve, por…

Sky – Vidic i vjeter? Thohir nuk ka hequr dore nga projekti i te rinjve, por…
Inter Club Staff

Ka edhe nga ata tifoze qe thone se Vidic eshte ne kundershtim me politiken qe ka thene Thohir se do te ndjeke, pra politiken e te rinjve.

Por Massimiliano Nebuloni per Sky ka shpjeguar: “Thohir e ka kuptuar qe per te nisur nje projekt vetem me lojtar te rinj dhe pa eksperience do te ishte shume e komplikuar. Por kjo sdo te thote qe ai ka hequr dore nga projekti i te rinjve qe kishte ne mendje ne fillim, por thjesht deshiron te ndertoje nje ekip te miksuar me te rinj dhe me lojtare me eksperience nderkombetare. Keta te fundit do te ishin nje ndihme shume e madhe per lojtaret e rinj” – perfundon ai.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags