Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

908 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Vjen Thohir. Cdo drejtues vendoset ne diskutim

SKY – Vjen Thohir. Cdo drejtues vendoset ne diskutim
Xhorxh Gellci

Interi eshte shume afer nje kthese historike. Sipas asaj qe raporton Andrea Paventi per Sky Sport, blerja e shumices te klubit nga ana e Erick Thohir mund te sjelle levizje te rendesishme ne asetet dhe ne postet drejtuese tek Interi. Me ardhjen e indonezianit, dihet qe mund te kete modifikime ne cdo sektor dhe te gjithe drejtuesit e ndjejne veten ne diskutim.

Natyrisht qe kur permendim drejtues, e kemi fjalen tek njerezit e besuar te Massimo Morattit, me ne krye Marco Branca dhe Piero Ausilio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.