Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

352 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Vjen Thohir: nje bonus per merkaton?

Sky – Vjen Thohir: nje bonus per merkaton?
Andi Prifti

Per disa ore pritet ardhja e Thohir ne Itali. Manjati indonezian eshte gati per te marre drejtimin e Interit dhe sipas SkySport24, gjate hapesires se dedikuar merkatos, indoneziani do ta takoje Morattin per te hedhur firmat ne kontrata dhe ne kete takim mund te flitet dhe per nje bonus per merkaton: disa para me shume qe do sherbehen per te blere lojtaret qe i duhen Mazzarrit. Ne kete pike do rihapeshin tratativat me Cagliarin per Nainggolan. Disa jave me pare presidenti tha: “Merkatoja dhe hyrja ne shoqeri e aksionerve te rinj jane dy gjera te ndryshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.