Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

523 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Vucinic – Guarin, gjithcka gati. Malazezi ka pershendetur “ish-shoket” e skuadres

SKY – Vucinic – Guarin, gjithcka gati. Malazezi ka pershendetur “ish-shoket” e skuadres
Xhorxh Gellci

Interi po merr Mirko Vucinic nga Juventus. Jemi pothuajse ne detajet e fundit, dhe Vucinic eshte shume prane. Edhe Guarin futet ne operacion, dhe po mendohet per shkembimin se bashku me nje shume parash qe do te derdhet ne arkat e Interit, por te gjitha diskutimet jane te hapura. Marotta do te vije ne Milano gjate mbasdites, ku eshte edhe Paratici. Te dy drejtuesit e Juventus do te takojne ata interiste. Sipas Di Marzio, kolumbiani ka qene edhe me pare afer Juventusit, por do te shikohet nese gjithcka do percaktohet sot.

Ne fillim, Interi kishte kerkuar huazimin e malazezit tek drejtuesit juventine, por ne ate pike eshte menduar te futet ne mes edhe Guarin. Tani po diskutohet shuma e parave qe do te perfitoje Inter.

Nderkohe, Vucinic ka lene qendren sportive te Juventusit, pasi ka boshatisur dollapin e tij personal dhe pasi ka pershendetur shoket.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.