Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

518 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Wallace, vizitat mjekesore do ti beje gjate javes. Rolando do te rikthehet ne Portugali per…

Sky – Wallace, vizitat mjekesore do ti beje gjate javes. Rolando do te rikthehet ne Portugali per…
Inter Club Staff

Vizitat mjekesore jane te programuara per javen qe vjen, si dhe huazim per nje sezon per te. Po flasim per Wallace qe do te vije ne Milano e do ti bashkohet Interit sepse marveshja tashme eshte zhbllokuar.

Rolando i cili ka qene ne Itali per vizitat mjekesore do te niset per Portugali – sipas Sky Sport 24 – gjate dites sepse do i duhet te zgjidhe disa probleme te vogla burokratike, dhe do te vije serisht ne Milano gjate diteve ne vazhdim per tju bashkuar grupit zikalter dhe tranjerit Mazzarri qe e ka pasur nen urdhrat e tij edhe tek Napoli.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.