Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,049 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Wellington mezi pret te shkoje tek Inter…

Sky – Wellington mezi pret te shkoje tek Inter…
Xhorxh Gellci

Interi ka aprovimin e Wellington, mesfushor i Sao Paulo i vitit 1991 qe Interi e ka zgjedhur si alternative per Nainggolan. Braziliani, sic referon Matteo Barzaghi i Sky Sport, “mezi pret te vije tek Inter. Pra, deri tani ekzistojne dy ‘po’ nga tre. Interi deshiron Wellington dhe Wellington deshiron Interin. Tani ngelet te bindet vetem Sao Paulo

Gjithsesi, duke pare fjalet e zv. presidentit te Sao Paulo, te cilat ja u sollem pak me pare (lexoji ketu), kjo e fundit do te jete detyra me e veshtire. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.