Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 7, 2022

Scroll to top

Top

1,220 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Wolfsburg-Inter, ne mesfushe kthehet Hernanes

SKY – Wolfsburg-Inter, ne mesfushe kthehet Hernanes
Bujar Berishaj

Roberto Mancini vazhdon me sistemin klasik, formacioni 4-3-1-2 tashme i perdorur ne disa ndeshje, duke synuar per t’iu kundervene Wolfsburgut te Hecking.

Keshtu hapesire per Shaqirin qe do te luaj pas Icardit dhe Palacios, kurse ne mesfushe duhet te kthehet Hernanes ne vend te Brozovic (nuk eshte i perfshire ne listen UEFA) se bashku me Medel dhe Guarin. Ne mbrojtje, Ranocchia dhe Juan ne qender, me Santon dhe D’Ambrosio ne krah.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.