Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,063 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Xherdan Shaqiri, Interi ka nje plan per ne Janar. Zikalterit e dine se cfare…

Sky – Xherdan Shaqiri, Interi ka nje plan per ne Janar. Zikalterit e dine se cfare…
Inter Club Staff

I ftuar ne studiot e SkySport24, Gianluca Di Marzio ka folur per merkaton dhe per tratativat qe jane nisur merkaton e veres qe lam pas por nuk u mbyllen me sukses e sipas tij, kane premisa qe te shkojne ne port ne Janar.

Ne javen e fundit te Gushtit u fol shume se Xherdan Shaqiri, lojtari i Bayern ishte shume afer Interit por gjithcka – si operacionet e tjera – ishte e lidhur me fatin e Guarin. Lojtari zvicerian eshte shprehur i gezuar qe ka mbetur tek Bayern por mendohet se ai nuk do te gjeje hapsiren qe deshiron ne Gjermani dhe ne Janar Interi pretendon te hidhet ne sulm per te dhe deshirojne qe ti garantojne formacionin ne oferten e tyre.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.