Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 25, 2019

Scroll to top

Top

1,038 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Zanetti pret te hyje ne nentor. Milito…

SKY – Zanetti pret te hyje ne nentor. Milito…
Donald Elmazi

Kapiteni dhe El Principe. Dy argjentinasit qe kane bere historine e klubit zikalter, te dy jane jashte per shkak te demtimeve te renda qe kane marre sezonin e kaluar. Javier Zanetti do ti duhet dhe pak muaj pas operacionit qe ka bere ne tendinen e Akilit pas goditjes qe mori ne fund te sezonit te shkuar, kurse per Princin qe eshte demtuar ne shkurt duket se eshte prane futjes ne fushe edhe pas dy ndeshjeve qe ka luajtur me primaverat e Interit. Andrea Paventi shpjegon: “Per Militon shpresohet se mund te hyje ne ndeshjen me Juven por askush nuk do te rrezikoje. Mazzarri do te vleresoje nese do te jete e mundur atehere ai do ta beje pjese te skuadres qe per Militon do jet fundi i makthit te tij“.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.