Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,454 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SkySport – Po flitet se Mazzarri eshte ne dyshim. Por situtata reale eshte nje tjeter…

SkySport – Po flitet se Mazzarri eshte ne dyshim. Por situtata reale eshte nje tjeter…
Inter Club Staff

SkySport ka folur pak minuta me pare per pozicionin e Mazzarrit ne drejtimin e Interit. Duket se humbja me Parmen ka turbulluar pak ujrat tek zikalterit por SkySport nuk mendon se pankina e ish teknikut te Napolit eshte ne rrezik.

Ja cfare thote SkySport per situaten: “Pozicioni i Mazzarrit, i cili vjen nga dy fitore dhe nje humbje, nuk eshte absolutisht ne diskutim dhe kjo nuk do te jete ndeshja qe do te ndryshoje gjerat per Interin.”

Keshtu SkySport, shpjegon se nuk ka asnje dyshim tek qendrimi i Walter Mazzarit tek pankina e Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.