Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

292 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SM – Fernando, Interi do t’i firmose parakontrate…

SM – Fernando, Interi do t’i firmose parakontrate…
Donald Elmazi

Merkato e futbollit sapo ka mbaruar, por ne te vertete zerat per tratativat e janarit nuk kane heshtur kurre. Meqe ra fjala per levizjet zikalter, sipas SportMediaset, dirigjentet e Interit mund te rikthehen tek Fernando, mesfushor qe e ndjekin prej dy vjetesh dhe po tentojne ta bejne te firmose nje parakontrate: keshtu do te vije me kosto zero ne qershor 2014, kur do te kete skaduar kontrata e tij me Porton.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.