Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,574 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SM – Guarin-Juve, Ausilio ne Torino. Marreveshja…

SM – Guarin-Juve, Ausilio ne Torino. Marreveshja…
Bujar Berishaj

Juventus mendon te shes Vidal tek United dhe nje pjes te thesarit te kilienit ta investoj tek Fredy Guarin.

Sportmediaset flet per nje marreveshje te mundshme, kjo eshte situata: “Me thesarin e Vidal, Juve mund te kompletoj mesfushen. Objektivi numer nje, i kthyer ne mode oreve te fundit, eshte Fredy Guarin, qe ne janarin e kaluar ishte afer bardhezinjve.”

“Inter e vlereson me 15 milione euro dhe Piero Ausilio, drejtori sportive zikalter, ka leshuar grumbullimin ne Pinzolo dhe ka shkuar ne Torino per te filluar nje tratative. Nese gjerat shkojne keq, eshte gati plani B: behet fjale per Paulinhon e Tottenham, i kthyer nga Boterori ne Brazil.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.