Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

429 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SM – Moratti dhe Thohir ne pune per Leo.

SM – Moratti dhe Thohir ne pune per Leo.
Ardis
  • On 01/10/2013, 12:21

Interi po kalon ne duart e Thohir. Portali Sportmediaset provon te paraqese kompozimin e shoqerise mbas ndryshimit te pronesise. Ndarja e kuotave do te jete 30% per Thohir dhe 20% per secilin nga te dy Roeslani dhe Soetedjo. Drejtuesi i larte i klubit do te jete Leonardo si drejtor i pergjithshem, Me Branca-n qe mund te ike ne drejtim te PSG. Per te sjelle brazilianin serish zikalter, shkruhet, se Moratti dhe Thohir po punojne se bashku.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.