Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

727 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SM – Moratti frenon Mou: Delgado do te qendroje tek Interi.

SM – Moratti frenon Mou: Delgado do te qendroje tek Interi.
Ardis
  • On 10/11/2013, 16:39

Tek Interi ka ardhur gjate kesaj vere, nuk ka bere akoma debutimin e tij ne skuadren e pare, por Pedro Delgado ka terhequr qe tani vemendjen e klubeve me te rendesishme nderkombetare. Ne ditet e fundit, ish-trajneri zikalter Jose Mourinho ka kerkuar me insistim informacion per te talentuarin e ri portugez, por sipas asaj qe raporton SportMediaset, Massimo Moratti e ka ndaluar menjehere interesimin e Special One. Pedro Delgado eshte nje talent i ardhshem dhe Interi nuk ka me te voglin qellim qe te privohet prej tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.