Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,683 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SM – Turnover Inter. Kunder Chievos do te jene Taider, Milito dhe…

SM – Turnover Inter. Kunder Chievos do te jene Taider, Milito dhe…
Ardi Deda

Shume ndryshime per Interin e Mazzarrit per transferten e Verones. SportMediaset na sjell formacionin e mundshem te zikalterve. Ne fushe duhet te kemi hapesira per Carrizon ne porte dhe perpara tij treshen e perbere nga Campagnaro, Andreolli dhe Rolando. Dy lojtaret e krahut do te jene Zanetti dhe Nagatomo, dhe ne qender Taider, Cambiasso dhe Kovacic. Ne sulm Milito dhe Icardi.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.