Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,609 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportMediaset – Walter Mazzari zgjedh Kovacic. Hernanes-D`Ambrosio…

SportMediaset – Walter Mazzari zgjedh Kovacic. Hernanes-D`Ambrosio…
Ardis
  • On 01/02/2014, 13:41

Neser ne mbremje Interi do te perballet me Juventusin ne Torino. SportMediaset ben nje permbledhje mbi zgjedhjet e Mazzarrit. Zikaltrit duhet te mbeshteten ne modulin 3-5-1-1. Ne linjen e mbrojtjes Rolando, Juan dhe Campagnaro. Ne mes Kovacic do te marre vendin e Cambiassos te demtuar, sebashku me Kuzmanovic dhe Taider. Perpara Milito do e nise nga pankina, Alvarez mbrapa Palacios. Blerjet e reja Hernanes dhe D`Ambrosio do te aktivizohen gjate zhvillimit te ndeshjes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.