Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

259 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sneijder sqaron: Interi poshte? Kurre nuk kam thene qe jam i kenaqur

Sneijder sqaron: Interi poshte? Kurre nuk kam thene qe jam i kenaqur
Xhorxh Gellci

“Degjoj qe dikush raporton fjale te gabuara. Nuk kam thene kurre qe jam i lumtur qe u largua Stramaccioni. Kam thene qe me vjen shume keq per menyren si ka perfunduar sezoni. Me vjen keq per tifozet dhe per shoket e mi.” Ky eshte precizimi qe Wesley Sneijder ben pasi fjalet e tij ne Telegraaf kane bere xhiron e botes. Fjale akuzuese kunder pjeses me te madhe te klubit. Pra precizimi i perket vetem Stramaccionit dhe klasifikimit final, gjithcka tjeter si me pare.

Marre nga: fcinternews.it

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.