Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

185 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sole – Thohir ka ne mendje dy goditje: nje emer i ri

Sole – Thohir ka ne mendje dy goditje: nje emer i ri
Andi Prifti

Nga faqja e Sole 24 Ore, lexohet se Erick Thohir i ka ne mendje lojtaret qe deshiron te sjelle ne Inter. Siç lexohet, emrat jane Ezequiel Lavezzi dhe Stefan Jovetic, goditje te kushtezuara nga shume miliona euro. Gjithcka duket gati per firmen, javen e ardhshme- siguron Sole.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.