Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

456 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SONDAZH – Votoni lojtarin me te mire te Interit ndaj Napolit: 3 lojtare ne gare

SONDAZH – Votoni lojtarin me te mire te Interit ndaj Napolit: 3 lojtare ne gare
Inter Club Staff

Sot Interi e mbylli ne barazim 0-0 ndaj Napolit.

Zikalterit paten edhe nje mundesi mjaft te mire me ane te Skriniar per te zhbllokuar rezultatin, por goditja me koke e Skriniar perfundoi ne shylle.

Per sa i perket lojes, ajo ishte e barabarte, me zikalterit qe kane ende disa fantazma nga e shkuara dhe ndonjehere gabojne topa qe as nuk duhet te diskutohen.

Problemi me i madh qe u vu re ne fushe ishte faza sulmuese, ku Interi nuk ben levizjet e duhura.

Gjithesesi, sot loja pati edhe lojtare me paraqitje shume te mire ne radhet e Interit, ku ata qe rane ne sy ishin dy mesfushore dhe nje mbrojtes (qe tashme eshte bere i perhershem).

Behet fjale per Gagliardini, Brozovic dhe Skriniar.

Lojtarin me te mire te ndeshjes mund ta zgjidhni duke votuar tek SONDAZHI me poshte:

[interaction id=”5aa5b7e45c047a5d3e678d71″]

 

Faleminderit per voten tuaj!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.