Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

452 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SONDAZH – Votoni lojtarin me te mire te Interit ndaj Cagliarit: 7 lojtare ne gare

SONDAZH – Votoni lojtarin me te mire te Interit ndaj Cagliarit: 7 lojtare ne gare
Inter Club Staff

Interi ka arritur te shenoje nje poker ne ndeshjen hapese se javes se 33 te Serie A ndaj Cagliarit duke u renditur ne menyre te perkohshme ne vendin e trete ne pritje te rezultatit te Romes dhe Lazios neser.

Zikalterit dominuan lojen qe prej minutes se pare e deri ne minuten e fundit sepse ishin shume mire te vendosur ne fushe por edhe me ide te qarta.

Rrugen e golave e hapi Joao Cancelo me nje goditje denimi, me pas shenoi kapiteni Icardi, Brozovic dhe ne fund i vuri vulen Ivan Perisic.

Interi fiton 4-0 duke larguar disi edhe hijet qe ishin ngritur mbi sulmin zikalter.

Per kete ndeshje, jane shtate lojtaret qe jane ne gare per tu shpallur lojtari me i mire i ndeshjes.

Ata jane: Joao Cancelo, Milan Skriniar, Rafinha Alcantara, Marcelo Brozovic, Ivan Perisic, Yann Karamoh, Mauro Icardi.

Lojtarin me te mire te ndeshjes mund ta zgjidhni duke votuar tek SONDAZHI me poshte:

[interaction id=”5ad678c5647b0fcc3f50cd01″]

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.