Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

517 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SONDAZH – Votoni lojtarin me te mire te Interit ndaj Milanit: 5 lojtare ne gare

SONDAZH – Votoni lojtarin me te mire te Interit ndaj Milanit: 5 lojtare ne gare
Inter Club Staff

Interi ka mbyllur sot ndeshjen ndaj Milanit me nje barazil 0-0 qe ka merzitur jo pak lojtaret dhe tifozet zikalter, por ka cuditur edhe kundershtaret. 

Zikalterit dominuan lojen qe prej minutes se pare e deri ne minuten e fundit sepse ishin shume mire te vendosur ne fushe por edhe me ide te qarta.

Vetem fati nuk deshi qe djemte e Spallettit te shenonin golin e fitores.

Ishte Icardi protagonisti i kesaj ndeshje, por kesaj radhe si rralle here, ka qene nje protagonist negativ.

Maurito humbi dy gola “te bere” me porte bosh.

Gjithesesi, zikalterit e perzgjedhur per kete sondazh jane: Handanovic, Cancelo, Miranda, Brozovic dhe Perisic

Lojtarin me te mire te ndeshjes mund ta zgjidhni duke votuar tek SONDAZHI me poshte:

[interaction id=”5ac542510b450d99ee762b2b”]

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.