Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

515 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SONDAZH – Votoni lojtarin me te mire te Interit ndaj Samp: 6 lojtare ne gare

SONDAZH – Votoni lojtarin me te mire te Interit ndaj Samp: 6 lojtare ne gare
Inter Club Staff

Dje Interi e mbylli ndeshjen ndaj Sampdorias me nje fitore teper te thelle ne fushen e ktyre te fundit: 0-5.

Zikalterit dominuan lojen qe prej minutes se pare e deri ne minuten e fundit sepse ishin shume mire te vendosur ne fushe por edhe me ide te qarta.

Loja ne asnje momentn nuk ishte e barabarte, me djemte e Spallettit qe arriten te dergonin topin plot pese here ne rrjeten e Vivianos.

Nje here shenoi Perisic qe hapi rrugen e golave dhe me pas Icardi shenoi 4 here te tjera.

Ndeshja e djeshme kja pasur shume lojtare mbi mesataren, prandaj edhe ne kemi zgjedhur 6 lojtare per sondazhin e sotshem per te perzgjedhur lojtarin me te mire te ndeshjes edhe pse Icardi eshte favoirit.

 

Gjithesesi, zikalterit e perzgjedhur per kete sondazh jane: Gagliardini, Brozovic, Cancelo, Icardi, Perisic dhe Rafinha.

Lojtarin me te mire te ndeshjes mund ta zgjidhni duke votuar tek SONDAZHI me poshte:

[interaction id=”5aaf8624510153d159adc938″]

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.