Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,017 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Soriano, Inter e ndjek vazhdimisht: te rejat e fundit

Soriano, Inter e ndjek vazhdimisht: te rejat e fundit
Bujar Berishaj

Zgjatet lista e pretendenteve per Roberto Soriano, mesfushor i Sampdoria dhe i grumbulluar me Kombetaren Italiane te Antonio Conte.

Pas lojtarit, per te cilin Manchester City do te ishte gati te bente nje oferte, tani eshte edhe Schalke 04, prezente te dielen me nje vezhgues ne Marassi. Por nuk perfundon ketu: Inter vazhdon ta ndjek vazhdimisht lojtarin fal punes se Bedin. Keto jane fjalet e Gianluca Di Marzio direkt nga sajti i tij zyrtar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.