Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 13, 2019

Scroll to top

Top

4,242 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sot eshte dita e Karamoh tek Parma: Ja shifrat e operacionit dhe detajet

Sot eshte dita e Karamoh tek Parma: Ja shifrat e operacionit dhe detajet
Inter Club Staff

Sot, Yann Karamoh do te bashkohet me Parmen dhe kete e konfirmojne mediat me te medha italiane. 

Kete gje e kemi shkruar edhe ditet e kaluara por me sa duket jemi ne finish te ketij operacioni:

“Marreveshja e kalimit te tij nga Interi tek Parma do te vertitet diku tek 12 milione euro te cilat do te jene nje pjese e mire plusvalence per Interin per bilancin 2020.”

“Por Interi do te gezoje te drejten e barazimit te cdo oferte qe do te vije tek Parma por gjithashtu edhe nje % te larte te shifres se shitjes se tij ne te ardhmen.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.