Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

763 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sot kontrolle mjekesore per Murillon. Shpresa eshte qe…

Sot kontrolle mjekesore per Murillon. Shpresa eshte qe…
Inter Club Staff

Sipas asaj qe thuhet sot ne mediat Italiane, sot, perpara stervitjes do te behen disa kontrolle mjekesore per gjendjen e hundes se Jeison Murillos.

Kolumbiani mori nje goditje me brryl gjate ndeshjes nga Kalinic dhe stafi mjekesor i Interit shpreson qe te mos jete thyer asgje. Nese do te dale e kunderta atehere Kolumbiani do te luaje ndaj Sampdorias me nje maske mbrojtese.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.