Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 20, 2020

Scroll to top

Top

1,247 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sot miqesore Inter-Lugano ne oren 10:00! Ndeshja do te transmetohet nga…

Sot miqesore Inter-Lugano ne oren 10:00! Ndeshja do te transmetohet nga…
Inter Club Staff

Sot skuadra zikalter do te zhvilloje nje ndeshje miqesore ne oren 10:00 te mengjesit ndaj Luganos ne qendren sportive ‘Angelo Moratti’. Kjo ndeshje do te jete me shume nje menyre e mire pergatitjeje per ndeshjen ndaj Juventusit, por per te vene minuta edhe ne kembet e Diego Milito, i cili duket se eshte rekuperuar plotesisht.

Mazzarri nuk ka ne dispozicion 12 lojtare te grumbulluar nga kombetaret e tyre, por ka gjithashtu nje kontigjent te mire ne dispozicion. Ne sulm sidomos pritet te luaje Icardi me Militon, legjenda dhe e ardhmja.

Ndeshja do te transmetohet nga Inter Channel ne oren 10:00 direkt, si dhe ne oren 14:30 ritransmetim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.