Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,771 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sot ne oren 18:00 ndeshja e pare e Interit per 2017: Shans per Gabigol dhe jo vetem: ja formacioni!

Sot ne oren 18:00 ndeshja e pare e Interit per 2017: Shans per Gabigol dhe jo vetem: ja formacioni!
Inter Club Staff

Sot Interi do te jete e impenjuar ne trekendeshin e Cadice kunder Marbella, Linense (Segunda B spanjolle, e njejte me Lega Pro Italiane).

Ne fushe nuk do te jete Medel, akoma ne faze rekuperimi nga demtimi ne gju. Per sa i perket te tjereve, Pioli ka ne dispozicion te gjithe grupin. “Syte do te jene te vendosur tek Gabriel Barbosa, i cili eshte ne kerkim te nje goli tejter ne testet e para te ketij viti, duke pritur qe ta beje kete gje edhe ne ndeshje zyrtare – nenvizon Gazzetta dello Sport . E me pas, edhe Andreolli, i cili ka kontraten ne skadence ne qershor, e po ashtu Miangue qe kerkohet nga shume klube, mbi te gjitha nga Cagliari. Ndeshja e sotme, do te jete e para ndeshje per Interin ne 2017 dhe do te luhet ne oren 18:00.”

Nderkohe, ky do te jete formacioni zikalter:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, Andreolli, Miranda, Miangue; Brozovic, Kondogbia; Candreva, Joao Mario, Eder; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.