Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,112 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Southampton dhe Atalanta decizive per De Boer? Klubi po fillon te mendoje…

Southampton dhe Atalanta decizive per De Boer? Klubi po fillon te mendoje…
Inter Club Staff

Rezultatet skarco te Interit vene padyshim, Frank De Boer, nje situate aspak te kendshme.

Ndeshja e shemtuar dje, e lidhur edhe me ndeshjen e Prages ne Europa League ku u zhvillua nje ndeshje aspak e mire, e vene tranjerin zikalter ne nje pozicion aspak te mire.

Por te mos harrojme se te njejtet drejteus priten daten 9 gusht per te mbyllur historine me Mancinin, gje qe duhet ta kishin bere kohe me pare duke pare qe ishin prishur mardheniet me tranjerin.

De Boer, per momentin qendron, por eshte e qarte se nese nuk vjen kthesa me Southampton (te enjten) apo me Atalanten (te dielen) skenari mund te ndryshoje shume shpejt. Klubi po mendon qe te shikoje veradalle per ndonje opsion, ne kerkim te nje tranjeri qe mund te dergoje skuadren deri ne fund te sezonit per te nisur nje projekt te ri. Por ky mbetet vetem nje spekulim per momentin.

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.