Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,108 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Spalleti: “Mazzarri eshte nje magjistar. Dhe ka mbrojtjen me te mire”.

Spalleti: “Mazzarri eshte nje magjistar. Dhe ka mbrojtjen me te mire”.
Ardis
  • On 08/09/2013, 12:57

Juventus favorit, me pas Milani, Napoli dhe Fiorentina. Po Interi? Sipas Luciano Spalletit eshte nje hap mbrapa. Mazzarri eshte nje magjistar. Por Interi po perjeton kalimin e shoqerise zikalter nga njeri pronar tek tjetri. Duhet pak kohe per te gjetur ekuilibrin. Zikaltrit e kane nisur mire. Kane mbrojtjen me te forte ne kampionat”, thote trajneri i Zenit tek Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.