Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

731 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Spalletti i habit te gjithe per Marotten tek Interi: “Ka dicka ne kete mes qe nuk shkon…”

Spalletti i habit te gjithe per Marotten tek Interi: “Ka dicka ne kete mes qe nuk shkon…”
Inter Club Staff

Marotta-Inter eshte nje diskutim qe pritet te vazhdoje dhe te beje mediat te shkruajne per kete gje. 

Sot per kete ka folur edhe Luciano Spalletti ne konferencen per shtyp ne prag te Inter-Genoa.

Kete konference do mund ta lexoni ne oret ne vazhdim ne shqip ketu tek Inter.al, por nderkohe le te rikthehemi tek fjalet e  Spallettit.

Duket se tranjerit te Interiti i ben dicka shume cudi ne te gjithe kete histori.

Ja cfare ka thene ai per mediat sot: 

“Marotta tek Interi? Me siguri qe une e njoh mjaft mire. Eshte nje profesionist teper i madh.”

“Ai mund te jape kontributin e tij tek Interi, por tek Interi ka shume profesioniste te rendesishem gjithashtu qe mund ti jepnin edhe ata kontributin e tyre Juventusit.”

“Por ajo qe me habit dhe cudit eshte fakti qe per lajmin e Marottes qe po largohej nga Juventusi e dinin vetem tek Juventusi, ndersa lajmin se ai mund te vije tek Interi e dine te gjithe pervec Interit.”

“Kjo me habit me shume se cdo gje ne kete mes.”

“Ka dicka qe nuk shkon ketu dhe duhet pare si do te shkoje kjo pune…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.