Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

465 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Spalletti: “Kam nje Inter te forte. Keni besim tek ne, sepse…”

Spalletti: “Kam nje Inter te forte. Keni besim tek ne, sepse…”
Inter Club Staff

Ne ceremonine e titullit ‘Pankina e Arte’ ka folur para pak minutash mister Spalletti ku ka prekur edhe temat qe kane te bejne me Interin. 

Ja fjalet e teknikut toskan:

CHAMPIONS LEAGUE – “Per dy skuadra italiane rane perballe dy skuadra te medha si Real Madrid dhe Barcelona, por nese pyesim Valverde apo Zidane ata jane te bindur qe do te kene probleme.”

PRESPEKTIVA E INTERIT – “Jemi ende ne kohe per te evidentuar kualitetin e nje skuadre kostante, nje pune mbi te cilen te ndertojme te ardhmen tone. Jemi ende ne kohe.”

TRANJERI I RI I ITALISE – “Kam idene time, por mendoj se ne kete moment duhet Ancelotti. Por eshte e sigurt qe te gjithe emrat e dale ne pah jane te nje vlere te madhe, perfshire edhe Di Biagio.”

ASTORI – “Pioli ka drejtuar skuadren pas tragjedise ne menyren e duhur. Ka qene teper i zoti qe te mbaje ne kontroll nje situate potencialisht shkaterruese.”

VRAPIMI DREJT VENDIT TE KATERT – “I druhem te gjithe kundershtareve, por jam i bindur se ne mund t’ja dalim. Ka dy konkurente teper te forta, por une kam nje skuader po aq te forte. Duhet te kemi besim tek djemte tane.”

Spalletti keshtu me deklaraten e tij nuk e ka konsideruar Milanin ne garen per nje vend ne Champions.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.